Hizmetlerimiz

/Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz 2018-03-28T22:52:00+00:00

Söngüt

Kimya sektörünün kireç taşı, kalker ve kışır temizliğinde ulaştığı son noktayı temsil eden Söngüt kokusuz, zehirsiz, insan sağlığını ve çevreyi etkilemeyen, çıplak elle dahi kullanılabilen kimyasal bir temizliyicidir.

Uygulama sırasında ve sonrasında tesisata her hangi bir zarar vermeyen yapısıyla Söngüt, kireç taşlarının temizlenmesinde en ideal malzemedir.

Söngüt Kullanımı

  • İZ-BA Kimya San. ve Tic. bünyesindeki uzman ekipler tesisinizde yapacakları incelemelerden sonra Söngüt uygulamasını, kısa bir sürede gerçekleştirir.

  • Uygulama öncesi ve sonrasında tesisatınızdan alınan kesitler size uygulamanın sonuçlarını açıkça gösterecektir.

  • İZ-BA uzmanlarının kısa bir brifinginden sonra, Söngüt‘ü tesisatçınız da uygulayabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Kireç ve Kışır

  • Ülkemiz şehir şebeke sularının, dünyadaki benzerlerine oranla daha sert olduğu bilinen bir gerçektir. Bu sertliği oluşturan, kalsiyum, potasyum ve magnezyum gibi alkali elementlerin, karbonat, sülfat ve silikat türevleridir. Bu maddeler, ısı üreten ve ileten sistemlerin iç cidarlarında, zaman içerisinde, kireç ve kalker katmanları oluştururlar.

  • Bu katmanlara Kışır adı verilir. Oluşan kışır tabakası tesisatın erken çürümesine yol açtığı gibi, su, ısı ve buhar transferini de engeller. Hatta bloklaşmış kalker ve silis tabakaları nedeniyle kazanların patlama olasılığı bile vardır.

  • Kalorifer ve buhar kazanlarınız, boylerleriniz, tesisatlarınız çaydanlık değildir. Değişik asitler ve benzeri kimyasallarla kireçten arındırılamaz. Tek Çözüm Söngüt, Uzman Çözümler Sunar!…

Daha Fazla Bilgi Alın

Söngüt Analizleri

Leke sökücü, yağ sökücü, pas sökücü, kalorifer ve buhar kazanları temizlemesi, sanayide ve fabrikalarda Motor Sanayi olmak üzere çok sayıda kuruluş ve ilde yenisi almak yerine var olanı yenisi gibi getirmek için kullanılan sanayide makine değiştirme zorunluluğunu kaldıran mucizevi leke ve kir sökücü Söngüt Askeriye, Üniversite, Hastane ve Oteller tarafından tercih edilmektedir.

Referanslarımız

Söngüt’ü Test Edin

Kireç ve kalkeri, camdaki boya lekelerini, tabandaki alçıları, çimento birikintilerini çözer. Çamaşır makinesine 1 su bardağı koyulduğunda makine 1 sene boyunca kireç tutmasını önler. Araba yıkamada kullanılır. Kalorifer su sistemlerinde, buhar kazanlarında ve dilimli eşanjorlerde, buhar kazanlarında ve dilimli eşanjorlerde ve buna benzer cihazlarda kullanılır.Memnun kalınmadığı taktirde para iadesi yapılır.

İzba Ticaret ve Kimya Sanayi tarafından üretilen Mücizevi Leke Sökücü Söngüt Uzman Çözümler Sunar.

Biizimle İletişime Geçin

Söngüt’ü Keşfedin

İzba Ticaret ve Kimya Sanayi tarafından üretilen Mucizevi Leke Sökücü Söngüt’ü deneyin. Kireç, kalker, camdaki boya lekeleri, tabandaki alçıları, çimento birikintilerini ve çamaşır makinesine bir su bardağı koyulduğunda makinenin 1 sene boyunca kireç tutmadığını görün.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN